DOSTAWA

Dostawy paczek realizowane są przeważnie w ciągu 24-72h w zależności od godziny złożonego zamówienia oraz dostępności towaru na magazynie.

Towary kruche, duże i wielkogabarytowe ze względów bezpieczeństwa wysyłane są na paletach. Aktualny cennik dostaw znajduje się w Koszyku. Realizując zamówienie mają Państwo możliwość wyboru formy transportu oraz dostawcy z uwzględnieniem niezbędnych kosztów. Jeżeli zamawiają Państwo paczkę poza granice Polski ceny ustalane są indywidualnie - nasz handlowiec telefonicznie lub mailowo informuje o koszcie wysyłki.

Odbiór osobisty zakupionego towaru możliwy jest tylko i wyłącznie w naszej siedzibie Firmy po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem Działu Handlowego terminu odbioru.

Koszty przesyłki pokrywa KUPUJĄCY.

Zamówione towary są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej "UPS" i " DHL" , pod adres wskazany w formularzu zamówienia.

Czas dostawy towaru wynosi 3 dni robocze od dnia przekazania przesyłki dostawcy. Każdorazowo o kosztach transportu kupujący jest informowany w sposób jasny i wyraźny przed złożeniem zamówienia

-----------------------------------------------------------------

KONTO BANKOWE
PODOX-med ZEPPELIN
BANK MILLENNIUM 97 1160 2202 0000 0000 3139 8055